Raksta autors: hkzemgale.lv

Nosūtīt
Ziņa redaktoram
Sagatavot izdrukai

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale Juniors” svētdien Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionāta priekšpēdējā turnīra spēlē ar rezultātu 1:9 (1:2; 0:3; 0:4) piekāpās “Prizmai” un zaudēja pēdējās cerības uz iekļūšanu izslēgšanas kārtā.

“Zemgale Juniors” sastāvā atgriezās tās līderis Reinards Dāvis Pētersons, ka arī otrā vārtsarga lomā – Lukas Bukatovs, kurš pirms tam bija iesaistīts “Zemgale/LBTU” fināla spēlēs . Komandai no “lielās” komandas pievienojās arī Kristers Vītoliņš.

Pirmajā trešdaļā “Prizma” ātri guva pirmos vārtus, bet turpinājumā Artūrs Užulis vairākumā izlīdzināja rezultātu. Īsi pirms pārtraukuma rīdzinieki mazākumā atjaunoja savu pārsvaru un vairs neatlaida to līdz pašām spēles beigām – 1:2.

Otrajā trešdaļā jelgavnieku vārtsarga Hugo Grīva vārtos ripa ielidoja trīs reizes, bet trešajā – četras. No šiem septiņiem zaudētiem vārtiem, trīs “Zemgale Juniors” ielaida, spēlējot mazākumā – 1:9.

Pirms šī zaudējuma pastāvēja minimāla, teorētiska iespēja iekļūt JAHL izslēgšanas turnīrā, bet neveiksmīgs spēles iznākums atņēma arī šo cerību. Žēl, ka pie tā noveda kādi divi nevajadzīgi zaudējumi čempionāta gaitā pret spēkos vājākām komandām.

Trešdien, 17. aprīlī Jelgavas ledus hallē “Zemgale Juniors” aizvadīs pēdējo turnīra spēli pret JAHL otrās vietas īpašniekiem – HS “Falcons”. Uzvara šajā spēlē dod komandai cerības noslēgt čempionātu piektajā vietā, bet zaudējuma gadījumā būs jāsamierinās ar sesto vietu.

Pagājušā sezonā “Zemgale Juniors” izcīnīja turnīra sudraba medaļas, bet vēl vienu sezonu pirms tam – čempiona titulu.